A maxon svájci tulajdonú vállalat, ahol a világ élvonalába tartozó elektromos hajtások gyártásával foglalkozunk. Termékeink mindenütt felhasználásra kerülnek – akár a Földön, akár a Marson - ahol a precizitás, megbízhatóság és a magas minőség az elvárt.
Veszprémi telephelyünkre keressük új munkatársunkat, akinek fő feladata a gyártás szakmai vezetése, a csapat munkájának irányítása és felügyelete.

Csoportvezető

Feladatok:
  • Gyártás szakmai vezetése, a csapat munkájának irányítása és felügyelete, az előírt határidők és követelmények teljesítésének biztosítása.
  • Munka hatékonyságának folyamatos követése, ellenőrzése, fejlesztése.
  • Gyártási specifikációk, előírások értelmezése és magyarázata, továbbá a folyamatban lévő gyártás megfelelősségének elbírálása. Gyártási hibák okainak felderítésében közreműködés.
  • A gyártási tevékenység irányítása, a gyártott termék minőségének felügyelete, az előírt követelmények szerinti biztosítása, beleértve a megrendelések dokumentációját.
  • Technikai problémák dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben.
  • Napi termelési értekezletre való felkészülés, adatok szolgáltatása.
  • Személyi és gépi kapacitások tervezése.
  • Megfelelő munkaerő kiválasztása, betanulási tervek készítése, munkatársak fejlesztése és az előrehaladás felügyelete. Dolgozói képzettségi mátrix napra készen tartása.
  • Dolgozók motiválása, teljesítményük értékelése, illetve a fegyelmi és panaszügyek kezelése.
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi szabályokkal kapcsolatos feladatok ellátása a területen.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség vagy releváns, gyártási területen szerzett min. 3 év vezetői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerekben szerzett gyakorlat
  • Vezetői készségek, kompetenciák
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás előny
  • 2 műszakos munkarend vállalása
Mi a maxonnál hiszünk abban, hogy egy csapatként, minden felmerülő feladatot meg tudunk oldani! Számos rendezvény segíti, hogy munkatársaink jól érezzék magunkat nálunk és csapatunk még összetartóbb legyen. Családias környezetet biztosítunk munkatársainknak, ahol érték az emberség és odafigyelünk egymásra. Folyamatosan bővülő termékkörünk és a nemzetközi környezet pedig lehetőséget teremt az egyéni fejlődésre. Több iparág számára szállítjuk magas minőségű termékeinket, ami támogatja működésünk stabilitását.
Új kihívást keresel?
Várjuk jelentkezésed az alábbi linkre kattintva:
Görög Tamás
+36 88 886 000
maxon motor hungary kft
counter-image