A maxon svájci tulajdonú vállalat, ahol a világ élvonalába tartozó elektromos hajtások gyártásával foglalkozunk. Termékeink mindenütt felhasználásra kerülnek – akár a Földön, akár a Marson - ahol a precizitás, megbízhatóság és a magas minőség az elvárt.
Munkatársunk felelős a termelés folyamatosságának biztosításáért, üzemzavarok elhárításáért, gépek beállításáért és az eszközök javításáért.

Supporter

Feladatok:

  • Termelés folyamatosságának biztosítása, üzemzavarok elhárítása.
  • Gépek beállítása, eszközök javítása, technikai problémák megoldása.
  • A részlegen használt termelő berendezések és szerszámok előírás szerinti tisztán tartása, karbantartása, kalibráltatása.
  • A gyártott termék minőségének felügyelete, az előírt dokumentáció teljeskörűségének biztosítása.
  • Termék nem megfelelőség esetén a hibaelemzés indítása és közreműködés a hiba okának feltárásában.
  • Együttműködés a csoportvezetővel a heti/napi tervek elkészítésében. Együttműködés a raktárral, szükség esetén anyagmozgatás és sorfeltöltés.
  • Határozott fellépés, feladatok hatékony priorizálása, utasítások továbbítás/ betartatása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség (gépész, elektronikai vagy mechatronikai)
  • Gyári termelési tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség, önállóság
  • 2 műszakos munkarend vállalása
Mi a maxonnál hiszünk abban, hogy egy csapatként, minden felmerülő feladatot meg tudunk oldani! Számos rendezvény segíti, hogy munkatársaink jól érezzék magunkat nálunk és csapatunk még összetartóbb legyen. Családias környezetet biztosítunk munkatársainknak, ahol érték az emberség és odafigyelünk egymásra. Folyamatosan bővülő termékkörünk és a nemzetközi környezet pedig lehetőséget teremt az egyéni fejlődésre. Több iparág számára szállítjuk magas minőségű termékeinket, ami támogatja működésünk stabilitását.
Új kihívást keresel?
Várjuk jelentkezésed az alábbi linkre kattintva:
Görög Tamás
+36 88 886 000
maxon motor hungary kft
counter-image